Felsőházba jutottak a „lányaim”

Az alapszakasz utolsó fordulójához érkezett a MAFC U14-es leány csapat. Az első mérkőzésüket Túrkevei VSE ellen játszotta. Jó védekezésnek köszönhetően kisebb előnyt tudtak kovácsolni a mezőtúri lányok, de a rengeteg kihagyott ziccerrel a mérkőzésen utolsó 10. percéig csak lelkesítettük az ellenfelet. Az utolsó percekben a szerencse a lányaink mellé állt és (17-13)-as győzelmet tudtak aratni. Ezt követően Abony csapata következett. Az eredményes támadás, jó védekezés, illetve remekeltek a kapusaink jellemezte játékunkat (23-13) magabiztos győzelem született.

A mérkőzés után Négyesi Tünde nyilatkozott: „Az őszi szezon végére a tabella 3. helyét foglalja el a csapat, ami azt jelenti, hogy felsőházba jutottak a „lányaim” a rájátszásba. Büszkék lehetünk a lányokra és én is büszke vagyok a lányokra, hiszen egész szezonban jól teljesítettek.”