Második helyen telel a felnőtt csapatunk

Szombaton lejátszották az őszi forduló utolsó mérkőzését. Újkígyós csapata érkezett Mezőtúrra, ahol rengeteg szurkoló látogatott ki a mérkőzésre. Nem úgy alakult a kezdés,ahogy azt Boda Péter szerette volna de a végére magabiztos győzelmet tudott kialakítani a felnőtt csapat. Mezőtúr AFC-Syngenta- Újkígyósi FISE ( 38-29). A mérkőzésről Boda Péter nyilatkozott:

” Az első 20 percben nem találtuk a távolságokat a fellépéseknél a belső hármas pozíciókban, túl sok gólt kaptunk onnan átlövésekből, ezért tudott ragadni az Újkígyós. A góllövéssel ma nem volt gond és a második félidőben a feljavuló védelem miatt sok gyors, könnyű gólokat tudtunk szerezni, így már elég gyorsan kialakult a közte tíz. A végjátékban már csak kozmetikázni tudott az ellenfél. Örülök, hogy ilyen magabiztos győzelemmel zártuk az egyébként abszolút pozitív őszi szezont. Nem mondtunk le az aranyról továbbra sem! Emiatt viszont januárban komoly munka vár ismét a fiúkra, reméljük továbbra is ilyen buzdító közönség előtt. Köszönjük szépen minden egyes szurkolónak, hogy óriási hangulatot teremtenek mindig a mérkőzéseinken. Kellemes ünnepeket kíván a csapat minden MAFC szurkolónak!