Roppant szoros mérkőzés Kelebián

Roppant szoros mérkőzést játszott a Felnőtt Női csapatunk Kelebián. A Vasárnap 13:00-kor kezdődött a Női felnőtt mérkőzés, ahol nüanszok, apró hibák döntötték el a mérkőzést. A félidői vezetés után (15:16) a hazai csapat örülhetett a mérkőzés lefújása után. Bácsalmás PVSE – Mezőtúr AFC Syngenta (31:28).

Dömsödi Tamás nyilatkozott a mérkőzésről: „Jól kezdtük a mérkőzést, aminek köszönhetően 4-0 tudtunk vezetni és végig tudtuk tartani tempót és a félidőben is vezetéssel tudtunk az öltözőbe menni. A második félidő elején is tartottuk magunkat, de mostanában a ránk jellemző módon a 40. perc környékén rövidzárlat keletkezett a fejekben. Rengeteg kihagyott ziccer, helyzet, technikai hibák, buta kétpercek megpecsételték a sorsunkat és emellé elmaradt a kapusteljesítmény is, így az ellenfél át tudta venni a vezetést, amit nem adott ki a lefújásig. Gratulálok a Bácsalmás PVSE csapatának.