Tavaszi szezon kezdet

Az ifjúsági csapatunk is megkezdte a menetelést a bajnokság második felében. Szombaton este Február  15.-én Köröstarcsán. Az ifjak fölényes győzelmet arattak a hazai együttes felett (26-35). Ezzel a győzelemmel továbbra is vezetik a tabellát. A mérkőzésről a csapat vezetőedzője Boda Péter adott egy rövidebb beszámolót.

Boda Péter:

Sokat készültünk a téli szünetben a megerősödött tarcsa ellen. Remekül kezdtünk,5-0 volt az állás mikor az ellenfél időt kért. Ennek ellenére egy kiváló első félidőt produkáltak a srácok(12-19).A második játékrészben aztán bebizonyították Mohácsi Árpi fiai,hogy miért éremesélyesek,felzárkóztak,és kétszer is labdájuk volt feljönni 1 gólra. A fiúk azonban nem így gondolták,hatalmas erőt mutat hogy kivédekeztük,és a végére elfogyó tarcsa összeroppant. Gratulálok a srácoknak,nagyon büszke vagyok!Külön öröm hogy Schnetter Krisztián is a fedélzeten,amit kiváló játékkal és 6 góllal jelzett!

Gratulálunk a fiúknak és sok sikert kívánunk a további meneteléshez!