U12 Fiúcsapat Békéscsabán folytatta a bajnokságot

Az U12 Fiúk is megmérettették magukat a hétvégén Békéscsabán, ahol a Békéscsaba és a Gyula együttesével küzdöttek meg. Az U14-esekhez hasonlóan 1 vereséggel és egy győzelemmel zárták a napot.

Megkérdeztük a csapat edzőjét Csizmadia Tamást hogyan értékelte a történteket. „Második fordulóhoz érkezett a fiú U12-es csapat. A mérkőzések a Békéscsabai evangélikus gimnáziumban kerültek meg rendezésére. Az első ellenfelünk a Békéscsabai DKSE volt. Jól kezdtük a mérkőzést szép megoldásokkal előnyre sikerült szert tenni. Az első félidő végén viszont már az ellenfél vezetett. A második félidőben kapaszkodtunk bízva abban, hogy megtudjuk fordítani a mérkőzést. Sajnos rengeteg ziccert hibáztunk, illetve ki hagytunk 3 db hét méterest, ami megbosszulta önmagát és vereséggel zártuk a mérkőzést. Békéscsaba DKSE – Mezőtúr: 26:17. A második mérkőzésen a Gyulai csapat volt az ellenfél. Jól kezdtük a mérkőzést és gyorsan sikerült nagy előnyre szert tenni, amit a második félidőben sikerült tovább növelni. Gyula – Mezőtúr: 8:30. Gratulálok a csapatomnak! November 17-én Békésen lesz a folytatás.”

Gratulálunk a Fiúknak! Hajrá Mezőtúr, Hajrá MAFC!